تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در مشهد

برای شما که در یک شهر شلوغ مثل مشهد زندگی می کنید بسیار مهم است که بتوانید وقتی یکی از دستگاه های الکتریکی مهم خانه خراب می شود بتوانید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کنید.

ماشین لباسشویی یکی از مواردی است که مخصوصا برای خانمهای شاغل دستگاه مهمی به شمار می آید و عصای دست خانمهای شاغل خانه دار است.

وقتی شما این همه دغدغه فکری دارید نمی توانید بعد از خرابی دستگاه لباسشویی خود آن را در ماشینی گذاشته و به دنبال تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی در کوچه و خیابان بیافتید.

بهترین راهکار در این مواقع استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی در منزل است. اگر ماشین لباسشویی شما به هر دلیلی خراب کار می کند، برای رفع مشکل آن می توانید با ما تماس بگیرید. تمامی سرویسها و تعمیرات ماشین های لباسشویی که توسط سرویسکاران انجام می شود شامل خدمات تعمیر در محل و منزل است.

پس وقتی به چنین مشکلی برخوردید اصلا نگران نباشید ما ماشین لباسشویی شما را در منزلتان تعمیر و سرویس خواهیم کرد. مهم نیست ماشین لباسشویی شما دارای چه برندی باشد.

کارشناسان ما با تخصص و تجربه فراوان با مهارت های بالا در خدمت شما هستند تا ماشین لباسشویی شما را با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن تعمیر نمایند.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی

 1. 1
  چرا درام ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

  مهم ترین دلیل برای نچرخیدن درام ماشین لباسشویی آن است که حجم لباسی که داخل ماشین لباسشویی ریخته اید بسیار بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی می باشد، بنابراین در صورتی که احساس کردید که درام ماشین لباسشویی شما نمی چرخد حتما تعداد لباس های داخل ماشین را کم کنید. البته دلیل دیگری هم برای نچرخیدن درام وجود دارد آن هم بسته نشدن درب ماشین لباسشویی می باشد.

 2. 2
  چرا لباس ها بوی بد می گیرند؟

  دلیل اصلی این مشکل از رشد کپک در درزهای لباسشویی نشات می گیرد، برای اینکه از شر این مشکل خلاص شوید می توانید درزگیرهای درب ماشین را درآورده و با شوینده بشویید. سپس در حالیکه ماشین خالی است داخل ماشین را با پاک کننده های قوی و آب داغ تمیز کنید.

 3. 3
  چرا شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی مسدود می شود؟

  زمانیکه شلنگ تخلیه مسدود می شود، آب دستگاه خاموش نمی شود. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید در ابتدا منبع آب را خاموش کنید، سپس شلنگ تخلیه را جدا کرده و داخل آن را تمیز کنید. در صورتی که آب از راه آب پایین نمی رود، با کمک یک سیخ یا میله داخل لوله آب راه را تمیز کنید.

 4. 4
  چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

  مهم ترین دلیل نچرخیدن ماشین لباسشویی حجم لباس ها می باشد، در صورتی که حجم لباس ها کم و یا زیاد باشد، شما با این مشکل مواجه می شوید. سعی کنید همیشه حجم لباس هایی که در دستگاه می ریزید با ظرفیت ماشین یکسان باشد. در صورتی که این مشکل برطرف نشد حتما با یک سرویسکار تماس بگیرید.

 5. 5
  چرا لباسشویی نشتی می دهد؟

  در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی شده بود در اولین گام شلنگ های دستگاه را چک کنید و از سوراخ نبودن آن اطمینان حاصل کنید. بعد از این مرحله لاستیک های درب ورودی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آن ها دچار پوسیدگی و یا پارگی نشده اند.

 6. 6
  چرا زمانی که دستگاه برق دارد چراغ آن هم روشن می شود اما دستگاه کار نمی کند؟

  این اشکال از خراب بودن موتور تایمر می باشد. باید تعمیر کار متخصص سیم های موتور تایمر را به برق بزند و درستی آن را امتحان کند. اگر کار نکرد باید سیم ها تعویض شود. و یا امکان دارد خرابی چرخ دنده ها اتفاق افتاده باشد. در اینصورت هم باید چرخ دنده را تعویض کنید.

 7. 7
  چرا لباسشویی عمل آبگیری را انجام نمی هد؟

  شاید تایمر خراب شده باشد. کثیف شدن فیلتر ورودی شیر الکتریکی عدم آب داشتن شیر تغذیه خرابی هیدرواستات

 8. 8
  چرا آب داخل مخزن لباسشویی گرم نمی شود؟

  علل داغ نبودن آب داخل مخزن لباسشویی به دلایل زیر می باشد. خرابی ترموستات و یا تنظیم نبودن آن خرابی المنت قطعی سیم رابط به المنت

 9. 9
  چرا ماشین لباسشویی زمان آبگیری به شدت می لرزد؟

  خرابی تسمه خرابی یاتاقان قاطی شدن دور تند و کند به دلیل خرابی تایمر خرابی پمپ آب و تخلیه نشدن آب تراز نبودن دستگاه

 10. 10
  به چه دلیل ماشین لباسشویی در زمان کار انجام دادن سر و صدای زیادی ایجاد می کند؟

  خراب شدن بلبرینگ های موتور زیاد بودن حجم لباس در مخزن لباسشویی گیرکردن جسم خارجی بین چیلک و مخزن خراب شدن پولی ها