تعمیرات یخچال

تعمیرات تخصصی یخچال در مشهد

حتی اگر مشکل خاصی برای یخچال فریزر های شما به وجود نیاید باید بدانید که،یخچال فریرزهای امروزی هر ساله نیاز به سرویس، بازدید و تعویض فیلتر های آب و هوا دارند.

توجه داشته باشید که سرویس و تعمیرات یخچال فریرزهای خود را به افراد متخصص بسپارید.گاهی ممکن است به دلیل سهل انگاری فیلتر ها به شدت کثیف شود و بعد ها برای دیگر قطعات یخچال مشکلاتی را ایجاد نماید.

در اینصورت ممکن است یخچالی که هیچ نیازی به تعمیر ندارد،در صورت بروز سهل انگاری به این امر احتیاج پیدا کند.در هر صورت اگر تا به حال هزینه تعمیرات یخچال فریزر خودتان را حساب نکرده اید،به شما پیشنهاد می کنیم این کار را بکنید و از هزینه سرویس یخچال فریزر نیز مطلع شوید.

در اینصورت خواهید دید که همواره سرویس،باعث می شود بسیاری از هزینه های تعمیر کاهش یابد و عملا در صرف هزینه برای یخچالتان صرفه جویی بسزایی کرده اید.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات یخچال

 1. 1
  علت اینکه یخچال سرما ندارد چیست؟

  سرد نکردن یخچال فریزر یا همان سرما نداشتن عللی متفاوت دارد. خرابی فن، لاستیک درب یخچال، خرابی ترموستات، شارژ گاز، کمپرسور همگی عواملی هستند که می توانند دلایلی از سرد نکردن یخچال باشد. در این مواقع متخصصین تمامی علل را بررسی کرده و متوجه مشکل پیش آمده می شوند. لازم به ذکر است زمانی که افراد متخصص ما برای رفع این مشکل مراجعه می کنند اغلب دلیل اصلی آن را ترموستات و یا شارژ و گاز یخچال می دانند.

 2. 2
  به چه دلیل یخچال صدای زیاد و غیرمعمولی دارد؟

  هرخرابی در یخچال علل متفاوتی دارد. صدای زیاد یخچال هم دلایلی از جمله: موتور معیوب، اشکالات فن موتور، تراز نبودن یخچال شما را دارد.  

 3. 3
  چرا یخساز ساید کار نمی کند؟ در مواقعی یخساز یخ نمی سازد؟

  در ابتدا یک دلیل ساده می تونه داشته باشه. این دلیل ساده این می باشد که ممکن است دکمه ی یخساز یخچال خاموش باشد. در غیر اینصورت دستگاه یخسازی که در خود ساید واقع شده است خراب شده و احتیاج به تعمیر دارد.  

 4. 4
  چرا یخچال اتومات نمی کند؟

  – تنظیم نبودن ترموستات

  – لاستیک دور درب خراب شده باشد

  – یخچال احتیاج به گاز شارژ دارد

  – خراب بودن فن یخچال

  -هر چیزی که باعث سرما وارد کردن شود

  – زیاد شدن برفک در اواپراتور  

 5. 5
  چرا بدنه ی یخچال برق دارد؟

  دربعضی از مواقع زمانی که دست به بدنه ی یخچال می زنید احساس برق گرفگی دارید. دلیل این برق سیم های رابط معیوب و یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال با بدنه دارد و یا موتور اتصال بدنه دارد.

 6. 6
  چرا لامپ درون یخچال چرا روشن نمی شود؟

  خاموش بودن لامپ درون یخچال می تواند به یکی از دلایل زیر باشد.

  – اتصال بین سرپیچ و لامپ درست نیست

  – لامپ سوخته

  -سیم کشی لامپ اشتباه باشد

  – شستی معکوس لامپ خراب باشد  

 7. 7
  چرا یخچال فریزر برفک می زند؟

  برفک زدن در یخچال های فریزر دیفراست امری طبیعی می باشد، اما در یخچال فریزر های نوفراست خراب بودن المنت دلیل برفک زدن یخچال می باشد  

 8. 8
  چرا از آبریز ساید آب خارج می شود؟

  در صورتی که شیر برقی یخچال سوخته باشد، از آبریز یخچال آب خارج می شود  

 9. 9
  داغ شدن موتور یخچال تا چند درجه طبیعی می باشد؟

  اصولا افزایش دمای یخچال تا 80 درجه سانتی گراد امری طبیعی می باشد، اما اگر دمای یخچال بیش از 80 درجه افزایش یابد، اورلود موتور را خاموش کرده و نیاز دارد که موتور تعویض گردد  

 10. 10
  چرا اوپراتور یخچال برفک می زند؟

  قرار داشتن یخچال در محیط گرم و مرطوب خراب شدن لاستیک های دور در یخچال و بسته نشدن درب یخچال  

 11. 11
  چرا یخچال صدا می دهد؟
  خراب بودن فن یخچال و ملحقات آن از دلایل صدای یخچال می باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارند.