تعمیرات کولر های آبی

تعمیرات تخصصی کولر های آبی در مشهد

در منازل و اداراتی که از کولر آبی استفاده میکنند، با شروع فصل گرما اولین قدم سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی میباشد. بعضی از افراد ترجیح میدهند سرویس کولر آبی را خودشان انجام دهند. ما توصیه میکنیم برای جلوگیری از خطرات وارده به خود و کولرآبی ، این خدمات را به سرویسکاران بسپارید.

سرویسکاران با داشتن کادری مجرب و دوره دیده در سرتاسر مشهد خدمات کولر آبی را در خصوص کلیه برندهای زیر ارائه میدهد:


سرویس کولر آبی ارج - تعمیر کولرآبی ارج - سرویس کولر آبی آبسال - تعمیر کولر آبی آبسال - سرویس کولر آبی سپهر الکتریک - تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک - سرویس کولر آبی خزر - تعمیر کولر آبی خزر - سرویس کولر آبی انرژی - تعمیر کولر آبی انرژی - و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی.....

برای مناطقی با اب و هوای گرم و خشک استفاده از کولر ابی توصیه میگردد زیرا کولر ابی با ایجاد رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی و ایجاد الکتریسته ساکن در این مناطق میگردد و همچنین به لطافت هوا نیز کمک میکند.

سوالات متداول در خصوص تعمیرات کولر های آبی

 1. 1
  کدام کولر برای منزل من مناسب می باشد؟

  نحوه محاسبه و انتخاب کولرابی براساس تفاوت در متراژ بنا و همچنین قرار گرفتن آن واحد در زیر بام ساختمان و یا قرار گرفتن در طبقات وسط، نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی متفاوت است.

 2. 2
  چند نوع کولر آبی داریم؟
  • کولر آبی متحرک قابلیت جابه جایی و پرتابل بودن را دارد. این نوع کولرهای ابی مخزنشان یا به صورت دستی پر می شود و یا قابلیت اتصال مستقیم به شیلنگ و شیر آب را دارد.

   

  • کولر آبی ثابت دارای ابعاد بزرگی میباشد به همین دلیل بر روی پشت بام یا تراس یا در حیاط نصب میگردد و میتوان با کانال کشی از هوای خنک ان بهره مند شد.
 3. 3
  منظور از موتور کولر آبی چیست؟

  در کولر وظیفه پمپ آب، گردش آب و وظیفه دینام گردش هوا میباشد.در سرویس کولر آبی باید از سالم بودن و تمیز بودن پمپ و دینام اطمینان حاصل کرد. سپس باید یاتاقان ها، پمپ و دینام را روغن کاری کرد.

 4. 4
  منظور از سرویس پایان فصل کولر های آبی چیست؟

  در هنگام سرویس کولر آبی پایان فصل باید توجه داشت که در کف کولر آبی پوسیدگی ویا زنگ زدگی وجود نداشته باشد. در صورتی که پوسیدگی دیده شد باید اقدام به تعمیر کولر آبی در محل پوسیدگی کرد. و در صورت زنگ زدگی باید با زد زنگ آن را بپوشانید.

  دریچه های داخلی کولر آبی را پوشانده و اگر کانال کشی به صورت روکار بود باید آنها را با عایق مخصوص بپوشانید. هم چنین برای جلو گیری از صدمه دیدن کولر آبی در اثر برف و باران می توانید از محافظ های کولر آبی از جنس برزنت ضد آب که تمام وجه های کولر آبی را در بر میگیرد استفاده کرد.